Karjäär

Vabad töökohad

Atemix kui tööandja

Atemixi on oma klientidele usaldusväärne partner ja töötajatele kindel ja arendav tööandja. Oleme töötajasõbralikud ja uuendusmeelsed.


Meile on tähtis inimeste arendamine. Töötajatel on igal aastal võimalik valida vähemalt üks tööalast arengut toetav koolitus. Korraldame regulaarselt meeskonnakoolitusi ning osaleme huvitavatel messidel. Tihti jagame teadmisi ka ettevõtte sees – kui keegi on käinud mõnel koolitusel, teeme sellest alati ühisel koosolekul juttu. Õpime kõik pidevalt, seda nii klientidelt, uutest projektidest kui teineteiselt.

Toetame teineteist ja hoiame kokku! Mõnel pingelisel tööperioodil on omavaheline hea läbisaamine eriti oluline! Oleme ju üks tiim – kõik on ühe eesmärgi eest väljas. Ka vabal ajal on meil ühiseid tegemisi, olgu see siis mõni sportlik ettevõtmine või pidulikum koosviibimine.

Peame tähtsaks töötajate heaolu. Hoolitseme selle eest, et Atemixis oleks mugav ja hea töötada. Uued avarad ruumid võimaldavad nii keskendumist kui soodustavad meeskonnatööd. Meie kontoris on kvaliteetne sisustus ja korralikud seadmed. Me ei hoia kokku töökaitsevahendite ega tööriiete pealt. Kontoris on pidevalt kõigi jaoks olemas tervislik vahepala - puuviljad ja mahlad.

Pöörame tähelepanu ergonoomilisele töökeskkonnale, unustamat seal juures funktsionaalset kööki, mugavat puhkenurka ja hubast õhkkonda. Viimast aitab luua just kokkuhoidev meeskond!

Me oleme oma ala professionaalid ja samal ajal oleme sõbralikud ja heatahtlikud. Meil on lihtne omavahel suhelda ning just seetõttu on ka meie klientidel ja koostööpartneritel meiega hea asju ajada.