Karjäär

Vabad töökohad

Atemix kui tööandja

Atemixi on oma klientidele usaldusväärne partner ja töötajatele kindel ja arendav tööandja. Oleme töötajasõbralikud ja uuendusmeelsed.


Meile on tähtis inimeste arendamine. Töötajatel on igal aastal võimalik valida üks tööalane ning üks isiklikku arengut toetav koolitus. Korraldame aeg-ajalt meeskonnakoolitusi ning osaleme huvitavatel messidel. Tihti jagame teadmisi ka ettevõtte sees – kui keegi on käinud mõnel koolitusel, teeme sellest alati ühisel koosolekul juttu. Õpime kõik pidevalt, seda nii klientidelt, uutest projektidest kui teineteiselt.

Toetame teineteist ja hoiame kokku! Mõnel pingelisel tööperioodil on omavaheline hea läbisaamine eriti oluline! Oleme ju üks tiim – kõik on ühe eesmärgi eest väljas. Ka vabal ajal on meil aeg-ajalt ühiseid tegemisi, olgu see siis mõni sportlik ettevõtmine või pidulikum koosviibimine.

Peame tähtsaks töötajate heaolu. Hoolitseme selle eest, et Atemixis oleks mugav ja hea töötada. Meie kontoris on kvaliteetne sisustus ja korralikud seadmed. Me ei hoia kokku töökaitsevahendite ega tööriiete pealt. Kontoris on pidevalt kõigi jaoks olemas ka tervislik vahepala - puuviljad ja mahlad.

Lisaks on meie kontoris olemas vaikne tuba, see on koht kuhu saab minna mõttetööd tegema või rahulikult vestlema. Vaikse toa mõte tuligi arenguvestluse käigus ühelt töötajalt – hindame oma töötajate ideid!

Me oleme oma ala professionaalid, aga samal ajal oleme sõbralikud ja heatahtlikud. Meil on lihtne omavahel suhelda ning just seetõttu on ka meie klientidel ja koostööpartneritel meiega hea asju ajada.