AUTOMAATIKA KIIRABI

AUTOMAATIKA KIIRABI
Kui ikka midagi ootamatut juhtub, tuleb kutsuda kiirabi. Tehase seiskumine on samuti ohtlik – see võib lihtsalt väga kalliks maksma minna.

Automaatika kiirabi tähendab seda, et võimalikud rikked leitakse üles ja parandatakse ära nii kiiresti kui võimalik. Atemixi doktorid leiavad lahenduse iga juhtumi puhul. Nad ei loobu ega löö käega kui esimesi raskusi kohtavad. Nad pingutavad ja panevad igal juhul seadme uuesti tööle.

Automaatika kiirabi saab tellida kõigile süsteemidele - nii nendele, mis on Atemixi enda ehitatud kui ka kõigile teistele.

Kui olete sellise teenuse valinud, kihutavad Atemixi tehaste doktorid probleemi korral vilkuritega kohale. Või asuvad probleemi lahendama kaugjuhtimise teel.
  • Rikete tuvastamine ja kõrvaldamine
    • Pakume rikete tekkepõhjuste tuvastamise ja kõrvaldamise teenust. Vajadusel suhtleme rikkis seadme tootjaga ning leiame asenduste võimalused.
  • Varuosade tarne
    • Seisakute minimeerimiseks pakume varuosade otsimise ja tellimise teenust. Vajadusel tellime vajalikud varuosad endale lattu, et rikete korral need kiirelt kohale toimetada.
  • Asendustoodete leidmine
    • Asendustoodete leidmine on aktuaalne eelkõige vanemate seadmete puhul. Keskendume asenduste leidmisele, mille integreerimiseks tuleb teha minimaalselt muudatusi, et kiirelt taastada süsteemi töö.
Soovid oma Tootmist efektiivsemaks MUUTA?
Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida. 
Küsi julgelt infot või pakkumist