-->

Robot otsib müügiproffi

Kandideerimine on lõppenud – täname kõiki kandidaate!

Eesti juhtiv tööstusautomaatika ettevõte Atemix otsib oma tiimi müügiinseneri. Tunned huvi tehnoloogiavaldkonna vastu ja armastad müügitööd? Siis võib see tööpakkumine olla just Sinu jaoks!

Otsime oma meeskonda avatud suhtlejat, kes müüb meie inseneride ja tehnikute poolt loodud tööstusautomaatika, robootika ja tarkvara lahendusi äriklientidele – ka siis kui ta räägib või kohtub tehase juhi või omanikuga esimest korda. Müügiinseneri töö sisaldab endas nii uute kliendikontaktide loomist aktiivse otsemüügi teel, Atemixi esindamist erialastel messidel, lähetusi ja kindlasti on üks võtmesõna Networking – seega rutiini kartma ei pea ja igav kindlasti ei hakka.

Meie tulevane müügiinsener:

 • On hea tehnilise taibuga ja tunneb ennast tehnoloogia valdkonnas koduselt
 • On tulemustele orienteeritud ja soovib tulemusliku tööga teenida rohkem kui 2-3 keskmist palka
 • Soovib leida uusi kontakte ning luua ja hoida suhteid inimestega, keda eile veel ei tundnud

Meile pakub vaid rõõmu, kui meie uus kolleeg teenib tänu oma headele müügitulemustele igal kuul järjest rohkem. Selleks oleme valmis igakülgselt aitama, suunama ja toetama:

 • Pakume võimalusi professionaalseks enesearenguks ja koolitusteks – soovime, et saaksid müüa aina rohkem ja paremini ning töö käigus õppida uusi müügitehnikaid
 • Müügiinseneri ootab töökoht meie mõnusas Tartu kontoris, kuid oleme töö asukoha suhtes paindlikud ja kindlasti on töö üheks osaks lähetused
 • Meie professionaalne meeskond pakub igakülgset tuge ja abi – ning koostöö tugevdamiseks ja meeskonnatunde loomiseks korraldame regulaarselt meeskondlikke tegevusi
 • Kompenseerime kõik tööga seotud transpordikulud või anname ametiauto kasutamise võimaluse – et müügiinsener saaks mugavalt ja muretult keskenduda müügitööle

Kui see kõik tundub Sinu jaoks põnev ja ahvatlev, siis tulenevalt valdkonna eripäradest ootame Sinult huvi tehnoloogiavaldkonna vastu, tehnilist taipu või tehnoloogia alast haridust. Suhtlus klientidega toimub eesti või inglise keeles ning soovitud müügitulemuste saavutamiseks ootame Sinult vähemalt 2-aastast kogemust soovitavalt B2B müügis. Kuid mis kõige tähtsam – ootame, et suhtuksid professionaalselt ja hoolivalt nii oma töösse, meeskonda kui ka klientidesse.

Loome innovaatiliste tööstusautomaatika lahendustega tulevikku ja näitame valdkonnas teed, et tehased saaksid toota järjest rohkem, efektiivsemalt ja kasumlikumalt. Atemixi tiimi liikmena saad kaasa aidata ettevõtete ekspordivõimekuse tõstmisele ja tänapäevaste tööstusautomaatika lahenduste kasutusele võtmisele üle Eesti.

ATEMIX – TÖÖSTUSAUTOMAATIKA VALDKONNA EESTVEDAJA EESTIS

Atemix Tööstusautomaatika loob tööstusele terviklikke automaatikalahendusi. Meil on 2002. aastast kogemusi tööstusautomaatika, tööstustarkvara ja robootika valdkonnas. Saame pakkuda oma klientidele terviklahendust alates konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni lahenduste teostamise, järelteeninduse ja hoolduseni.

Tehaste efektiivsuse ja tootlikkuse tõstmine on meie kirg – soovime olla tehaste kliinik, mis tõstab iga tehase tootlikkust vähemalt 30 % ja pakub parimat abi. Viime tehased tippvormi ja aitame seda hoida!

Soovid tulemusliku müügitööga teenida rohkem kui 2-3 keskmist palka?

Atemixi müügiinsenerina töötad tööstusautomaatika valdkonna esirinnas!


   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes