-->

Atemix automängu võitja on selgunud!

Viimastel aegadel on linnapildis näha olnud Atemix Tööstusautomaatika uue ja pilkupüüdva disainiga autosid.

Et neid oma toetajatele, sõpradele ja sõprade sõpradele tutvustada, otsustasime kutsuda inimesi üles Atemixi autosid märkama, pildistama ja tehtud pilte jagama Automängus, mille viisime läbi sotsiaalmeedia vahendusel.

Mängus osalemiseks tuli üles leida meie logodega auto, teha sellega selfie, Automängu postituse alla üles riputada ja hakata Atemix Tööstusautomaatika sõbraks Facebookis.

Kuna lisaks tehaste tippvormis hoidmisele ja nutikate tööstusautomaatika lahenduste loomisele meeldib meile ka oma sõpru tänapäevase tehnoloogiaga kaunistada, valisime loosimängu auhinnaks stiilse ja funktsionaalse Apple Watch 4 seeria nutikella – mis sobib nii naistele kui ka meestele.

Meil on hea meel, et Atemixi autosid märkas ja endast pildi postitas 41 inimest, kelle hulgast loosisime välja võitja 18. juunil kell 12. Õnnelikuks osutus Heidi Eit, kelle jaoks tuli nutikella võit just õigel ajal, sest vana hakkas ära väsima. Heidi on lõpetamas kooli kvaliteedispetsialistina ehk alal, kus täpsus on väga oluline ning nutikell sealjuures oluline tööriist.

Suur tänu kõigile, kes mängus osalesid, postitust jagasid ja ka lihtsalt hea sõnaga toetasid. Saime juurde suure hulga uusi sõpru ja hea võimaluse oma lahedaid autosid tutvustada. Saime ka indu tulevikus veel sarnaseid mänge korraldada, sest nutikat tehnoloogiat ei ole kunagi liiga palju.

Vaata galeriid mõnedest loosimängu postitatud piltidest:

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

Kontaktandmed
Hinnapäringuga kiire
Varuosa
Tootja
Tootekood
Nimetus
Kogus
Sobib ka asendus
jah


Contact details
Request is urgent
Spare part
Manufacturer
Product code
Name
Quantity
Substitute allowed
yes