-->

Atemix Tööstusautomaatika Workshop ehk ATW

19. septembril 2018 oli Atemixi kontor ja hoov inimesi pungil. Toimus ajaloo esimene ATW ehk Atemix Tööstusautomaatika Workshop pealkirjaga “Tööstusturvalisus”.
Pikalt planeeritud ja hoolikalt ettevalmistatud tööstussektori juhtide ning spetsialistide kohtumine oli korraldatud eesmärgiga teadvustada IT turvalisuse kitsaskohti tööstusmaastikul.

ATW peaesinejaks oli Peeter Marvet, kes nimetab end tehnokratiks ja heaks häkkeriks ning kelle südameasjaks on IT turvalisuse osas teadlikkuse ja taseme tõstmine Eestis.

Huvi workshopi vastu oli suur ning Atemixi kontor oli täis tehniliselt väga pädevat publikut. Peeter Marvet ehk Pets tegi ülevaate võimalikest turvaaukudest tööstustes ning arvutivõrkudes üldisemalt, andis näpunäiteid ja juhtis kitsakohtadele tähelepanu. Teema oli huvitav ja küsimusi jagus, nii et ka pärast ettekande lõppu ei tahtnud elav diskussioon lõppeda. Olime teema valikuga tabanud naelapea pihta. Workshopi peamine eesmärk, anda inimestele mõtteainet ning teadvustada probleeme tööstusturvalisuse alal, sai täidetud. Samuti saime sündmuse kohta hulga sisukat ja positiivset tagasisidet ning mõningaid soovitusi edaspidisteks sündmusteks. Aitäh kõigile, kes leidsid aega tagasisidet anda!

Täname kõiki, kes panustasid workshopi korraldamisse ja loomulikult oleme eriti tänulikud kõigile osalejatele!

Järgmist sisukat kohtumist on oodata juba 2019. aasta esimeses pooles!

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes