-->

Atemixi suvepäevad 2022

Atemixi suvepäevad 2022

Juba traditsioonina võtsime oma meeskonnaga augusti esimesel nädalavahetusel aja maha ja suundusime seekord Kiviranna Puhkekompleksi, et üheskoos mõnusalt aega veeta.

Ilm oli imeilus ja soe, mis kirsina tordil kõiki meie tegevusi toetas. ☀️🍒🌿🌼
Kuna teadagi on logelemine see, mis aitab ideedel sündida ja luua ruumi uueks, siis valisime Kalepurjeka sõidu Võrtsjärvel, et üheskoos viljakalt laiselda. Purjeka kapten Ants jutustas põnevaid lugusid oma pikast kalamehe elust ja purjekatest ning meeskond nautis imelist vaadet, ujumist, päikesepaistet, kergete lainete loksumist suviste jahutavate briiside saatel. 🌬🌊⚓️
Hiljem sai mängitud mänge, käidud saunas ja kümblustünnis, tehtud huumorit ning naerdud südamest. Maitseelamusi pakkusid Argentiina kokad, kes just meie jaoks kohale sõitsid ning väga maitsva ja rikkaliku õhtusöögi valmistasid.
Hommik algas meie meeskonnaliikmete Kairiti ja Anatoly juhitud joogapraktikaga, mis äratas keha mõnusalt üles ning andis kogu päevaks hea hoo. Ning lisaks ka karastav suplus järves.
Traditsioonid on olulised ja kui need toovad inimesed kokku ning annavad võimaluse, et puhata ja mängida, siis on see üks äraütlemata hästi kasutatud aeg!
Suurimad tänud kõigile osalistele ja abilistele, kes selle suurepärase sündmuse aitasid korraldada. 🥰😎🌿🌼🌞

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemix on Sinu ettevõtte arengupartner digitaliseeritud tootmislahenduste rakendamisel.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes