-->

 Tartu Ülikooli “Maarjavälja karjääripäev 2022″ osalemine

5. mail osales Atemixi tiim Tartu Ülikooli poolt korraldatud sündmusel “Maarjavälja karjääripäev 2022”, mis toimus suuremana kui kunagi varem. Osalejate hulgas olid oodatud kõik loodus- ja täppisteaduste valdkonna õppekava tudengid, mistõttu oli antud üritus ideaalseks võimaluseks meil enda tutvustamiseks kui potentsiaalse praktika pakkujana ning tulevase tööandjana.

Tulevased talendid ja koostöö

Tudengites äratasime huvi näidates kuidas meie ehitatud robotid tehastes töötavad ja samas tutvustasime Emajõe Veevärgi tsentraalset tarkvaralahenduse projekti. Näitasime, mida tähendab protsessitööstus vs tootevtööstus ning seda kuidas meie projektid mõlemaga seotud on. Lisaks tutvustasime ka enda RTLS (Real Time Locating System) projekti.

Tore oli tõdeda, et huvi meie tegemiste vastu on suur. Tudengid, kes meid külastasid, olid eri valdkondadest ja mitmetest erinevatest riikidest. See tähendas, et ka küsimused meile olid väga mitmekesised ja ka meid ennast avardavad ning mõtlemapanevad. Ja lisaks saime ka ise uusi kontakte, kellega ehk tulevikus koostööd teha.

Täname Tartu Ülikooli sisuka ning meeleoluka Maarjavälja karjääripäeva korraldamise eest!

Vaata ka galeriid mõnedest piltidest:

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemix on Sinu ettevõtte arengupartner digitaliseeritud tootmislahenduste rakendamisel.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes