-->

OnRobot palletiseerimisjaam FANUC koostöörobotiga – nüüd 20 kg tõstevõimega!

Meil on heameel teatada, et OnRoboti loodud palletiseerimisjaam on nüüd saadaval suuremat tõstevõimet pakkuvate FANUC koostöörobotitega! Universaalse OnRobot palletiseerimisjaama külge on võimalik paigaldada 20 kg tõstevõimega FANUC koostöörobot CRX-20iA/L.

Kuna tõstevõimekus on seni olnud kompaktsete palletiseerimisjaamade üks suurimaid puudujäägi kohti, võimaldab see lahendus OnRobot palletiseerimisjaamale oluliselt laiemat kasutust.

Onrobot palletiseerimisjaam koos FANUC koostöörobotiga on nüüd saadaval hinnaga alates 69 800 € + km

Miks on mõistlik kaubaaluste täitmine automatiseerida?

Kaubaaluste täitmine on tootmise, laonduse ja logistika ahelates tavaliselt kõige monotoonsem, ühetaolisem ja ka füüsiliselt nõudlikum töö. Suurte tootmismahtude juured tekib pakendatavat kaupa palju ja kui see ei jõua piisavalt kiiresti alustele ja lattu on tegemist potentsiaalse pudelikaelaga.

Sellisele ühetaolisele ja füüsiliselt nõudlikule tööle tööjõu leidmine on samuti raskendatud, kuna töötajale puudub vaimne väljakutse ja on suur oht tööõnnetuste ning kutsehaiguste tekkeks. 

Just nendel põhjustel on tegemist ühe parima protsessiga tootmises, millest võiks robotiseerimist alustada! Palletiseerimisrobot pakub:

 • 24/7 töövõimekust
 • ühtlast töötempot ja kvaliteeti
 • võimekust teha ööpäevas ära 2-3 inimese töö
 • võimalust vältida vigastusi ja kutsehaigusi.

Kuna saadaval on nii lihtsamaid teisaldatavaid koostöörobotitel põhinevaid palletiseerimisjaamu kui ka statsionaarseid ja võimekaid tööstusrobotitel põhinevaid lahendusi, võib öelda, et sobiva palletiseerimisjaama leiab iga tööstusettevõtte jaoks.

Lisaks sellele on võimalik palletiseerimislahendusi integreerida konveieritega, et luua täisautomatiseeritud lahendusi kauba alustele asetamisest kuni kiletamise ja laotranspordini.

FANUC koostöörobotiga palletiseerimisjaam on tootmises võimekas abiline

Täna on FANUC ainuke koostööroboti tootja Eesti turul, kelle valikus leidub 20 kg tõstevõimega koostöörobot. See annab tohutu konkurentsieelise, kuna laiendab oluliselt tootmis- ja tööstusvaldkondade arvu, milles selline robot võiks rakendust leida. 

Kuna OnRoboti palletiseerimisjaam ühildub erinevate tootjate koostöörobotitega, oleneb jaama võimekus puhtalt roboti ja haaratsi kombineeritud tõstevõimest. Suurim tõstevõime, mida saame koostööroboti põhisele palletiseerimisjaamale täna pakkuda, on 20 kg. Tööstusrobotitel põhinevate jaamade võimekus on aga oluliselt suurem.

FANUC koostöörobotiga OnRobot palletiseerimisjaam numbrites:

 • 20 kg tõstevõimega koostöörobot;
 • maksimaalne laaidmiskõrgus 1900 mm;
 • 24/7 töövõimekus;
 • tõstab 5-9 pakendit minutis;
 • hind: 69 800 € + km

Jaama kasutuselevõttu kiirendavad ja lihtsustavad:

 • plug-and-play valmidus;
 • sisseseadmine ja integratsioon vähem kui nädalaga;
 • visuaalne programmeerimisliides.

Efektiivseks tööks on palletiseerimisjaamal:

 • sisseehitatud turvakontroller;
 • tööala skänner;
 • võimekus täita kaubaaluseid mõlemal pool jaama.

Palletiseerimisjaama valiku ja integratsiooniga aitab robotiseerimise ekspert – Woboton

Woboton on Atemix grupi osana spetsialiseerunud tööstusrobotite ja koostöörobotite rakendustele. Pakume robotiseerimise täislahendusi alates konsultatsioonist kuni hoolduseni! 

Ka plug-and-play palletiseerimisjaamad vajavad professionaalset paigaldust, hooldust ja järelteenindust. OnRobot ja FANUC robotite ning robotjaamade ametliku maaletoojana saame pakkuda kiiret tuge ja asjatundlikku abi.

Lisaks robotjaamade komplekteerimisele, tarnimisele ja paigaldusele pakume väljaõpet robotite operaatoritele ja töötajatele, kes täidavad tööülesandeid robotiga samas tööruumis või tööalas. 

Enam kui 20-aastane kogemus tööstusettevõtete tootlikkuse ja kasumlikkuse tõstmisel on võimaldanud meil näha erinevate tootmisvaldkondade ettevõtete toimimismehhanisme ja võimalikke kasvukohti. Kasuta meie valdkondade ülest kogemust oma ettevõtte kasuks – küsi palletiseerimisjaama pakkumist!

Alusta tootmise robotiseerimisega õigesti! 

Küsi meilt rohkem infot ja pakkumist robotiseeritud kaubaaluste täitmise lahenduste kohta!

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes