-->

Otsime tarkvaraarendajat ja junior programmeerijat

Kandideerimine on lõppenud – täname kõiki kandidaate!

Atemix Tööstusautomaatika värbab taas! Soovime veelgi tõsta oma klientidele pakutavate SCADA tarkvarateenuste mahtu ja võimekust. Selleks otsime oma meeskonda lisaks tarkvaraarendajat ja taas ka tarkvaraarenduste junior programmeerijat.

Töö SCADA lahenduste programmeerijana Atemixis annab võimaluse kokku puutuda tööstuse erinevate tegevusalade spetsialistidega nii Eestis kui ka välismaal. Luues tehaste tootlikkust ja efektiivsust tõstvaid tarkvaralahendusi saad anda oma panuse töötleva tööstuse tulevikku!

 • Sind huvitab tööstusmaailm?
 • Soovid suhelda erinevate tööstusharude esindajatega?
 • Tahad lahendada ja õppida lahendama tööstusvaldkonna arenguga tekkivaid järjest keerulisemaid probleeme?

SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) on protsesside keskne visualiseerimise ja juhtimise süsteem. SCADA kogub sensorite abil lähteandmeid erinevatest tootmisseadmetest (temperatuurid, nivood, häiresignaalid) ja tehnovõrkudest ning toob need kasutaja jaoks tervikliku süsteemina kokku visuaalsesse, kasutajasõbralikku haldusliidesesse. SCADA võimaldab näha protsesse tervikuna ja neid vastavalt vajadusele juhtida.

Programmeerija töö toimub peamiselt Ignition SCADA platvormil, mis on oma võimekuse ja kasutajasõbralikkuse poolest kindel turuliider. Omalt poolt saame uutele spetsialistidele pakkuda:

 • Terviklikku SCADA programmeerimise väljaõpet Ignition platvormil – akadeemia, Core ja Gold tase
 • Oleme Ignition tarkvara sertifitseeritud integraatorid ja tänu sellele saad teha sertifikaadi omandamiseks vajalikke teste tasuta
 • Toetame Sinu mitmekülgset arengut – osaled (välis)koolitustel, rahvusvahelistel messidel ja tarkvarainseneri / programmeerija tööks oluliste oskuste arendamisel

Miks valida karjäär Atemixis?

Meie loome tööstusvaldkonna tulevikku!

Atemix loob integreeritud tööstusautomaatika ja tööstustarkvara lahendusi 2002. aastast. Meie eesmärk on tõsta tehaste tootlikkust vähemalt 30 %. Kasutame kaasaegset automaatikat ja tarkvara usaldusväärsetelt partneritelt, mille abil tõstame iga tootmise uuele kvaliteeditasemele.

Soovid panustada tööstusvaldkonna tulevikku?

Atemixi tööstustarkvara arendajana aitad kaasa ettevõtete tootmisvõimekusele ja efektiivsuse kasvule!


   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes