-->

Otsime tarkvarainseneri ja tarkvaralahenduste junior programmeerijat

Atemix Tööstusautomaatika soovib tõsta oma klientidele pakutavate SCADA tarkvarateenuste mahtu ja võimekust. Selleks otsime oma meeskonda uutele ametipositsioonidele tarkvarainseneri ja tarkvaralahenduste junior programmeerijat.

Töö SCADA lahenduste programmeerijana Atemixis annab võimaluse kokku puutuda tööstuse erinevate tegevusalade spetsialistidega nii Eestis kui ka välismaal. Luues tehaste tootlikkust ja efektiivsust tõstvaid tarkvaralahendusi saad anda oma panuse töötleva tööstuse tulevikku!

  • Sind huvitab tööstusmaailm?
  • Soovid suhelda erinevate valdkondade esindajatega?
  • Tahad lahendada ja õppida lahendama tööstusvaldkonna arenguga tekkivaid järjest keerulisemaid probleeme?

SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) on protsesside keskne visualiseerimise ja juhtimise süsteem. SCADA kogub sensorite abil lähteandmeid erinevatest tootmisseadmetest (temperatuurid, nivood, häiresignaalid) ja tehnovõrkudest ning toob need kasutaja jaoks tervikliku süsteemina kokku visuaalsesse, kasutajasõbralikku haldusliidesesse. SCADA võimaldab näha protsesse tervikuna ja neid vastavalt vajadusele juhtida.

Programmeerija töö toimub peamiselt Ignition SCADA platvormil, mis on oma võimekuse ja kasutajasõbralikkuse poolest kindel turuliider. Omalt poolt saame uutele spetsialistidele pakkuda:

  • Terviklikku SCADA programmeerimise väljaõpet Ignition platvormil – akadeemia, Core ja Gold tase
  • Oleme Ignition tarkvara sertifitseeritud integraatorid ja tänu sellele saad teha sertifikaadi omandamiseks vajalikke teste tasuta
  • Toetame Sinu mitmekülgset arengut – osaled (välis)koolitustel, rahvusvahelistel messidel ja tarkvarainseneri / programmeerija tööks oluliste oskuste arendamisel

Miks valida karjäär Atemixis?

Meie loome tööstusvaldkonna tulevikku!

Atemix loob integreeritud tööstusautomaatika ja tööstustarkvara lahendusi alates 2002. aastast. Meie eesmärk on tõsta tehaste tootlikkust vähemalt 30 %. Kasutame kaasaegset automaatikat ja tarkvara usaldusväärsetelt partneritelt, mille abil tõstame iga tootmise uuele kvaliteeditasemele.

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

Kontaktandmed
Hinnapäringuga kiire
Varuosa
Tootja
Tootekood
Nimetus
Kogus
Sobib ka asendus
jah


Contact details
Request is urgent
Spare part
Manufacturer
Product code
Name
Quantity
Substitute allowed
yes