-->

Soovid saada tööstusautomaatika müügi tipptegijaks?

Kandideerimine on lõppenud – täname kõiki kandidaate!

Otsime oma tiimi tulemustele orienteeritud müügiassistenti. Tunned huvi tehnoloogiavaldkonna vastu, soovid saada kogemusi B2B müügis ja jõuda tööstusautomaatika müügi tipptegijate hulka? Müügiassistendi töö Atemixi kogenud meeskonnas võimaldab Sulle seda ja veel palju enamat!

Soovime leida müügiassistendi, kes on kohusetundlik ja detailitäpne müügitiimi assisteerimises – saades muretult hakkama müügiga seotud asjaajamisega – kuid tunneb rõõmu ka otsemüügist, et saavutada ja hoida uusi kliendikontakte. Meie uus müügiassistent on valmis aktiivselt müüma meie tööstusautomaatika, tööstustarkvara ja robootika lahendusi äriklientidele.

Müügiassistendi töö sisaldab endas nii töötamist meie mõnusas ja kaasaegses Tartu kontoris kui ka lähetusi, kliendikohtumisi ja ettevõtte esindamist valdkonna messidel ja üritustel. Kui soovid rutiinist kauge kaarega eemale hoida, siis meie müügiassistendi töö võib olla just Sinu jaoks!

Ootame Sind kandideerima, kuid tunned ennast ära:

 • Oled süsteemne, detailitäpne ja hea tehnilise taibuga
 • Sa ei kohku otsemüügi ees, soovid luua uusi kliendikontakte ja oled oma töös iseseisev
 • Oled tulemustele orienteeritud ning soovid õppida ja areneda B2B müügivaldkonnas

Oleme oma kolleegidele igakülgseks toeks – meile teeb ainult rõõmu, kui järjest paremate müügitulemuste tõttu teenid igal kuul aina enam. Omalt poolt:

 • Toetame rõõmuga Sinu ambitsioone – et saaksid toetava ja professionaalse meeskonna abiga areneda tööstusautomaatika müügi tipptegijaks
 • Pakume motiveerivat põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele
 • Ootame Sind rõõmuga oma kaasaegsete töövahenditega varustatud Tartu kontorisse, kuid võimaldame liikuvat tööd ja oleme töökoha suhtes paindlikud
 • Kompenseerime tööga seotud transpordikulud või pakume ametiauto kasutamise võimalust – et saaksid muretult keskenduda oma põhitööle.
 • Korraldame regulaarselt tiimiüritusi, et tunneksime end teineteise seltskonnas hästi ja meie koostöö sujuks aina paremini.

Kui see kõik tundub Sinu jaoks põnev ja võiksid ennast näha meie tiimi liikmena, siis Sinult ootame huvi tööstusautomaatika valdkonna vastu ja tehnilist taipu. Kui Sul on või oled omandamas tehnoloogia-alast haridust, siis see on ainult boonuseks. Lisaks soovime, et Sul oleks edukas müügitöö kogemus müügikonsultandi või müügiassistendina – ja soovid ennast arendada B2B müügivaldkonnas.

Koos Atemixiga on Sul võimalus tuua Eesti tehastesse lahendused, mis peagi jõuavad tootmisettevõtetesse üle Maailma! Oleme tööstusautomaatika ja robootika valdkonna eestvedajad Eestis ning aitame tehastel toota efektiivsemalt, ressursisäästlikumalt ja kasumlikumalt.

ATEMIX – TÖÖSTUSAUTOMAATIKA TERVIKLAHENDUSED

Atemix Tööstusautomaatikal on 2002. aastast kogemusi tööstusautomaatika, tööstustarkvara ja robootika lahenduste loomisel tehastes üle Eesti. Saame pakkuda oma klientidele terviklahendusi alates konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni lahenduste loomise, varuosade müügi ja hoolduseni.

Tehaste tootlikkuse tõstmine on meie kirg – oleme loomult leiutajad ja valmis leidma lahendusi ka seal, kus standardlahendusest ei piisa. Tööstusautomaatika, digitaliseerimise ja robotite abil soovime iga tehase tootlikkust tõsta vähemalt 30 %. Meie automaatikainsenerid ehk “tehaste doktorid” aitavad iga tehase tippvormi viia – ja seda hoida.

Soovid saada tööstusautomaatika müügi tipptegijaks?

Kandideeri Atemixi tiimi müügiassistendiks – tahame, et Sa oleksid edukas!


   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes