-->

Tule Äripäeva konverentsile ja messile “Tark Tööstus 2022”

17. märts 2022
Tallinn, Kultuurikatel
Registreeru ja Osta pilet siit

17-18. märtsil tooimub taas Eesti suurim targale tööstusele pühendatud sündmus. Äripäev korraldab traditsioonilist “Tark Tööstus” konverentsi, kuhu tulevad kokku Eesti parimad tööstusjuhid ja eksperdid ning mitmed väliskülalised.

Tegemist ei ole enam lihtsalt konverentsiga. Suure tööstussündmuse programm hõlmab minimessi, töötubasid, ettekandeid, üks-ühele kohtumisi ja tehaste külastusi. Sündmuse haripunktiks on pidulik õhtusöök koos tunnustuste jagamisega. 

Tutvu programmiga SIIN

Atemix tutvustab robotiseerimise võimalusi

Saame messil uhkusega esitleda täiesti uut plug-and-play robotjaama, mis on hetkel üks kõige kuluefektiivsemaid lahendusi tootmise robotiseerimisega alustamiseks. Toome külastajate ette oma partneri OnRobot arendatud palletiseerimisjaama, mis võimaldab automatiseerida kaubaaluste täitmise ehk palletiseerimise.

 • 24/7 töövõimekus
 • 5-9 pakendit minutis
 • Ühtlane töötempo ja kvaliteet
 • Lihtne programmeerida
 • Leevendus tööjõupuudusele
 • Lihtsamad lahendused kasutusvalmis samal päeval!

Robotjaama komplekti kuulub kogu töö alustamiseks vajalik riistvara ja tarkvara. Samuti hõlmab see endas paigaldust, tööruumi ülesseadmist, lahenduse kohandamist vastavalt tootmise vajadustele ja operaatorite koolitamist.

Palletiseerimisjaama hinnad algavad 67 800 € + km – tule ja vaata lähemalt!

Roboteid aitab soetada LHV liising

Koostöös LHV pangaga võimaldame võtta roboti liisingusse. Liising muudab roboti soetamise lihtsamaks, paindlikumaks ja kiiremaks – võimaldades robotiga kaasnevast efektiivsuse ja tootlikkuse kasvust kiiremini kasu lõigata. Roboti liising on hea võimalus väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kelle jaoks roboti kohene väljaost on liiga kulukas.

 • Liisingut on lihtsam saada kui laenu roboti ostuks
 • Liising on etteaimatav kulu – nagu töötaja palgafond
 • Ettevõtte rahareservid on saadaval teiste tegevuste jaoks

Hetkel pakume liisingu võimalust palletiseerimisjaamadele, kuid edaspidi soovime seda laiendada ka teistele koostöörobotitele ja tööstusrobotitele. 

Täiskomplektse robotjaama liisingu kuumakse alates 999 €

Loe robotite liisingu kohta lähemalt siit: https://woboton.ee/osta-robot-lhv-liisinguga/ 

Miks tasub osaleda?

Kas oled mõelnud, kus seisad digitaliseerimise ja robotiseerimise teekonnal võrreldes teiste Eesti tööstusettevõtetega? Või tahaksid saada kiiresti adekvaatset ülevaadet targa tööstuse võimalustest ja uutest suundadest?

Targa tööstuse konverents ja mess annavad Sulle suurepärase indikaatori, kus seisad oma ettevõtte digitaliseerimise ja robotiseerimise teekonnal. Näed teiste ettevõtete edusamme, kõige uuemaid tehnoloogiaid ja suundasid, kuhu tööstus on liikumas.

Lisaks sellele avaneb Sulle võimalus suhelda Eesti tööstuse parimate juhtide ja ekspertidega (ning väliskülalistega), et saada väärtuslikku informatsiooni oma ettevõtte arenguks ja kogemusi jagada. 

Ka meie oleme oma väljapanekuga kohal. Kui soovid asjatundlikku abi, konsultatsiooni ja ka tegusid tööstuse automatiseerimise, digitaliseerimise ja robootika valdkonnas, saame aidata. Vaatame laiemat tervikut – oleme ettevõtete strateegiline arengupartner ja aitame saavutada ärilisi eesmärke. 

Ootame Sind Tark Tööstus 2022 konverentsile! Kohtume 17. märtsil Tallinnas Kultuurikatlas.

Registreeru ja osta pilet siit: https://pood.aripaev.ee/tark-toostus-2022 

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemix on Sinu ettevõtte arengupartner digitaliseeritud tootmislahenduste rakendamisel.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes