-->

Atemix Grupp osales konverentsil ja minimessil “Tark Tööstus 2022”

17. märtsil osales Atemixi tiim Äripäeva korraldatud iga-aastasel konverentsil “Tark Tööstus 2022”. Aastate jooksul on klassikalisele konverentsile lisandunud ka sisukad töötoad ja Eesti tööstuse toetuse ettevõtete väljapanekud, mis tähendab et see on kasvanud välja omamoodi minimessiks.  

Seekord olime väljas ka oma demonstratsiooniga: Presenteerisime täiesti uut OnRobot-i poolt välja töötatud kaubaaluste täitmise jaama, mida saab integreerida erinevate tootjate robotitega. Võimekas “töökäsi” aitab kaubaaluste täitmisega väsimatult 24/7 ning paigutab alusele 5-9 pakendit minutis.

Tasuta robotiseerimise audit

Nii nagu iga tegevust ja protsessi tootmise stuleks teha läbimõeldult, on ka robotiseerimine samm mis tuleb astuda targalt. Selle eelduseks on aga robotiseerimise audit, millega kaardistame ära tootmise hetkeseisu ja kõige mõistlikumad robotiseerimise kohad.

Konverentsi eripakkumisena loosisime välja TASUTA robotiseerimise lühiauditi. Kohale tulemine tasus end kindlasti ära ka neile kes ei võitnud – Lisaks tasuta auditit välja loosimisele pakkusime konverentsi loosis osalejatele võimaluse saada robotiseerimise audit aprilli lõpuni -50% soodsamalt.

Kaubaaluste täitmise robotid

Toodete standardiseerimine on kohati mõistlik valik, eriti kui tegemist on protsessidega mis puudutavad paljusid erinevaid tööstusi ja tootmisüksusi. Üks kõige lihtsam standardiseeritav ja robotiseeritav protsess tootmises on valmistoodangu paigutamine kaubaalustele.

Selleks tarbeks on robotite ja robothaaratsite tootjad loonud viimastel aastatel mitmeid erinevaid robotjaamasid, millest osa nõuab tootmise järgi kohandamist, kuid lihtsamad jaamad on üles seatud kasutusvalmis juba mõne tööpäevaga.

Üks nendest jaamadest on meie partneri OnRobot poolt loodud palletiseerimisjaam, mis ühildub peaaegu kõigi tuntud tootjate koostöörobotitega. Presenteerisime lahendust, kus OnRobot palletiseerimisjaam oli ühendatud TMRobot poolt toodetud koostöörobotiga ning OnRobot haaratsiga.

Lisaks kergrobotitele saame luua ka tööstusrobotitel põhinevaid lahendusi, nagu hiljuti ehitasime Tartu Millile jahukottide palletiseerimiseks.

Robotid LHV liisinguga

Tööstusrobotid on koheseks välja ostmiseks kallid – ka meie kõige soodsam palletiseerimisroboti baaspakett maksab 67 800 € + km. Kuid mida tähendaks ettevõttele see, kui roboti kasutuselevõtt sarnaneks rohkem töötajale palga maksmisega – ehk tooks endaga kaasa igakuise etteaimatava kulu?

Just sellisel viisil võimaldab robotid ja robotjaamad kasutusele võtta LHV liising. Liisingut roboti ostmiseks saada on lihtsam kui laenu ning kapitalirent võimaldab ettevõtte rahavarusid hoida muudeks tegevusteks, mida ei saa teistel viisidel finantseerida.

Hetkel saame koostöös LHV-ga pakkuda liisingut palletiseerimisjaamade soetamiseks, kuid püüame liisinguga finantseeritavate toodete hulka ajas kasvatada.

Loe robotite liisingu kohta lähemalt siit: https://woboton.ee/osta-robot-lhv-liisinguga/ 

Soovid robotiseerimisest lähemalt rääkida?

Selleks, et robotiseerimisega alustada ei pea ootama järgmise aasta Targa Tööstuse konverentsini. Kui on tõsine huvi ja vajadus tööstusrobotite kasutuselevõtust rääkida või robotiseerimist proovida, võta meiega ühendust!

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemix on Sinu ettevõtte arengupartner digitaliseeritud tootmislahenduste rakendamisel.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes