MEIST

Atemix grupp – Võimekus. Võimalus. Võimendus. Ärline edu.

Atemix on tööstusettevõtete strateegiline arengupartner. Suudame pakkuda tööstusettevõtetele tervikut alustades konsultatsioonist, strateegiast ja süsteemi arhitektuurist.

Oleme tööstusettevõtetele one-stop-shop. Aitame äristrateegiaid ellu viia läbi robootika, tööstustarkvara ja süsteemide integreerimise.

Suuname alustavad tööstusettevõtted kohe alguses õigele teele, et kasvades ei peaks ise kõiki vigu läbi tegema vaid saaks kasutada ära meie valdkondade ülest kogemust.

Juba toimivatel ja efektiivsetel tööstusettevõtetel aitame saada veel paremaks – kasvatada efektiivsust, luua rohkem lisaväärtust, teenida suuremat kasumit ja suurendada käivet. Toimivad süsteemid tekitavad suuremat rahulolu ka töötajates.

Industry 4.0 võib tunduda kauge ja uhke märksõnana, kuid koostöös jõuame sellele lähemale.

Läbi ühtsete ja toimivate tarkvaralahenduste ning läbimõeldud ja korraldatud tootmisprotsesside on meil võimalik jõuda reaalse digitaliseerimiseni. Nii saame edasi liikuda vihikute, sadade exceli tabelite ja märkmepaberite pealt digitaliseeritud lahendustele, kus vajalik info on nähtav reaalajas, tulemused on mõõdetavad, protsesside vead ja tõrked on nähtavad ning ennetusmehhanismid töötavad. 

Hooldus- ja tugiteenuseid pakkudes saame kindlustada, et kogu igapäevategevus mis puudutab tööstustarkvara, robootikat ja automaatikat töötab nagu kellavärk. Teeme kõik võimaliku, et paratamatult tekkivad rikked ja probleemid saaks lahendatud kiiresti ja kuluefektiivselt.

Meil on aastatepikkune kogemus ja kompetents, võimekas tiim ja kogenud koostööpartnerid. Saame julgelt öelda, et aitame igal tööstusettevõttel jõuda uuele tasemele.

Tööstusrobotid ja koostöörobotid

Kiiremini, kvaliteetsemalt, ressursisäästlikumalt. Meie partnerlus tööstusrobootika suurfirmadega FANUC, Techman Robot, OnRobot ja JOULIN võimaldavad luua efektiivseid robotiseeritud rakendusi ja tootmislahendus igas tööstusettevõttes. Lihtsustame tootmist, logistikat, laondust ning aitame tootmises luua targemaid töökohti.

Tööstustarkvara

Integreeritud tööstustarkvara, tootmise visualiseerimine, intelligentne positsioneerimine. Teeme tööstustarkvara abil nähtamatutest tootmisprotsessidest visualiseeritud, jälgitavad ja juhitavad süsteemid. Aitame rakendada tootmisandmeid tarkade tootmisotsuste tegemiseks ning muudame tootmist efektiivsemaks aidates vältida seisakuid ja pudelikaelu. Tööstuse digitaliseerimise partneritena aitame näha tootmist kõrvalpilguga ja olemasolevaid ressursse optimaalselt kasutada. Meie olulisemad partnerid tööstustarkvara lahenduste loomisel on Inductive Automation ja Microsoft

Tööstusautomaatika

Ehitame automaatikalahendusi lähteülesandest lõpptulemuseni. Oleme tootmisettevõtete one-stop-shop alustades projekteerimisest ja ehitamisest ning lõpetades peenhäälestuses, hoolduse ja varuosadega. Kasutame tööstusauromaatika lahenduste loomisel peamiselt Weidmüllers, Siemens ja SICK seadmeid

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes