MEIST

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

 

Atemix loob tööstustele terviklikke automaatikalahendusi. Oleme tegutsenud alates 2002. aastast.
Ettevõttes töötab 12 inimest, neist 9 on automaatika insenerid, keda ka “tehaste doktoriteks” kutsutakse. Tarkade ja innovaatiliste lahendustega on võimalik tööstuses väga palju korda saata. Kaasaegse automaatika ja tarkvara abil saab tõsta iga tootmise uuele kvaliteeditasemele. See ongi meie kirg! Oleme partneriks tööstusettevõtetele ja aitame muuta tootmist efektiivsemaks.

Miks valida Atemix?

  • Me oleme võimekad! Suudame siduda süsteemi eri osad üheks tervikuks. Liidestame ka vanemad seadmed kaasaegsete monitooringu- ja juhtimissüsteemidega. See on Atemixi mõistes „täislahenduste loomine“.
  • Me oleme hingelt leiutajad. Kui süsteem on vaja tööle saada, leiame viisi, kuidas seda teha. Alati ei pea hakkama suurt ja kallist riistvara välja vahetama. Meie pusime seni, kuni lahendus käes. Näiteks programmeerime ekstra mõne jupi vahele, et seadmed üksteisest aru saaksid. Me ei ütle esimese asjana, et „seda ei saa teha“. Me leiame viisi. See on Atemixi mõistes „rätsepatöö“.
  • Meid ei piira üks tootja. See tähendab, et me ei ahelda oma kliente ühe tarnija lahenduste külge. Otsime alati kliendile soodsamat ja mõistlikumat lahendust, isegi, kui see toob meie jaoks kaasa nuputamist ja kastist välja mõtlemist. See on Atemixi mõistes „paindlikkus“.
  • Meie meeskond on kirglik, eriti kui asi puudutab automaatikat ja tööstuslikku tarkvara. Meil töötavad insenerid, kes on loomult leiutajad. Panna üks süsteem tööle, kõigi takistuste kiuste – siin on meie adrenaliin! See on Atemixi mõistes „pühendunud meeskond“.
  • Me oleme kiired. Suudame vajadusel väga operatiivselt reageerida. Kui midagi juhtub, oleme kohal ja aitame. Hoiame sajaprotsendiliselt korras meie hoolde antud süsteeme. See on Atemixi mõistes „kiire reageerimine“.

Atemixi ajalugu 


Atemix alustas elektritöödega aastal 2002. Firma esimene kontor oli pool tuba selle asutaja ja juhi Ken Variku Annelinna üürikorterist Tartus. Peagi renditi kontoripind ning mõne aasta pärast liiguti loogilist rada pidi elektritööde juurest automaatika valdkonda. Aastatel 2005-2006 oli näha, et Eesti tööstused vajavad kaasajastamist.

 

Atemixi meeskond mõistis, et tööstusautomaatika lahendusi pakkudes luuakse klientidele kordades enam väärtust. Avanes suur tööpõld. Liiguti järjest enam teadmisi nõudvatele aladele ja viidi ellu üha keerulisemaid projekte.

 

Oma esimese automaatika täislahenduse lõi Atemix aastal 2010. Praegu sisaldab Atemixi portfoolio hulga innovaatilisi projekte, mis on kliendi tootmistegevust kordades efektiivistanud. Nüüd on Atemixi meeskonna käsutuses teadmised, kogemused ja vahendid, mille abil iga tööstus uuele tasemele tõsta.

 

Sertifikaadid

Visioon – saada tööstusautomaatika valdkonna eestvedajaks Eestis

Missioon – innovaatiliste ning efektiivsust tõstvate lahenduste pakkumine tehastele. Olla tehaste kliinikuks, kus pakutakse parimat abi, mis tõstab tootlikkust vähemalt 30%

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

Kontaktandmed
Hinnapäringuga kiire
Varuosa
Tootja
Tootekood
Nimetus
Kogus
Sobib ka asendus
jah


Contact details
Request is urgent
Spare part
Manufacturer
Product code
Name
Quantity
Substitute allowed
yes