KARJÄÄR

Atemix – kes me oleme?

Soovid olla neljanda tööstusrevolutsiooni võtmeisik, kes jätab jälje tööstuse tulevikku? Atemix pakub tööstusettevõtetele terviklahendust strateegiast teostuseni. Oleme tootmis- ja tööstusettevõtete one-stop-shop aidates tootmist efektiivsemaks muuta. Viime äristrateegiaid ellu läbi tööstustarkvara, robootika ja tööstusautomaatika süsteemide integreerimise tootmis- ja juhtimisprotsessidesse. 

Me ei loo väärtust ainult oma klientidele vaid soovime, et koos meiega kasvaks ja tugevneks ka meeskond ja ühised kompetentsid. Pakume karjääri- ja arenguvõimalusi nii noortele talentidele kui ka juba kogenud meistritele, kes soovivad karjääriredelil sammu edasi või hoopis “küljele” astuda ja oma kompetentsidega midagi uut proovida. Atemixi meeskonnaliikmena on Sul võimalik tarkvara abil füüsilises maailmas muutusi luua – meie tarkvaralahendustega tööstustehnika sõna otseses mõttes liigutab mägesid!

Tööstustarkvara

Tööstusettevõtete digitaliseerimine – liigume vihikute ja sadade exceli tabelite maailmast digilahendusteni, kus tootmisinfo on nähtav reaalajas, tulemused mõõdetavad, vead ja rikked on nähtavad ning ennetusmehhanismid töötavad.

Robootika

Integreerime tootmisprotsessidesse maailma juhtivate tootjate robotlahendused. Meie lahendustes on esikohal lihtsus, töökindlus ja vähene hooldusvajadus.

Automaatika

Loome tööstusautomaatika protsesse alates projekteerimisest kuni paigalduseni. Paneme iga süsteemi ühtse tervikuna tööle ja vaatame, et töökindlus püsiks.

Miks valida meid?

Oleme ambitsioonikad ja teotahtelised
Pühendumus. Efektiivsus. Tulemuslikkus. Suured teod sünnivad suure pingutuse tulemusel ja tööd me ei karda. Meid kannustavad eneseteostus, innovatsioon ja rahulolu sellest, et oleme teerajajad, mitte sabas sörkijad.

Vaatame tulevikku ja tahame luua uut
Võtame eeskuju hokilegendi Wayne Gretzky sõnadest “I skate to where the puck is going, not where it has been”. Me toome tööstusesse uued praktikad ja tehnoloogiad, et püüelda IIOT lahendustel tugineva tootmise poole. Loome innovatsiooni tulemuslikkuse, mitte lihtsalt uuendamise pärast.

Me loome väärtust – aitame oma klientidel areneda ja kasvada
Turul on piisavalt ettevõtteid, kes müüvad tarkvara või tööstusroboteid. Meie anname strateegilised võtmed, kuidas neid ärilise edu saavutamiseks efektiivselt kasutada ning suudame pakkuda terviklahendust strateegiast ja arhitektuurist teostuse ning hoolduseni. Atemixist ostetud lahendus ei jää nurka tolmu koguma või kõvakettale seisma vaid viib ettevõtted uuele tasemele. Sinul on selles protsessis võtmeroll!

Mida me peame oluliseks?

Oleme tööstusvaldkonna innovaatorid. See tähendab, et teised võtavad meist eeskuju. Meie klientideks on ettevõtted, aga teeme tööd inimeselt inimesele. Jätkusuutlikku ärilist edu ei saa saavuta oma inimeste eest hoolitsemata – meie kõige olulisem “põhivara” tuleb hommikuti tööle ja läheb õhtul koju tagasi. Seetõttu võtame Sind kui inimest ja indiviidi mitte kui ametinimetust. Meile on oluline, et Sinu töö ja tööväline elu oleksid kooskõlas. Nii saad ka oma töös endast iga päev parima anda.

Samamoodi on meile oluline, et saaksid töös areneda ja ennast teostada. Näiteks võimaldame põhjalikku väljaõpet nende tehnoloogiate kasutamiseks, mida töös igapäevaselt vajad; näiteks Ignition SCADA väljaõpe Core tasemest Gold tasemeni.

Meie valdkonnas üksinda edu ei saavuta. Atemix Grupis toimub koostöö nii erinevate suundadega osakondade siseselt kui ka ettevõtte üleselt, et saaksime pakkuda toimivaid terviklahendusi. Meile on oluline tiimi ühtsus – seepärast pingutame, et meil oleks koos hea olla ja meeskonnavaim oleks tugev. 

Tule ja saavuta rohkem – Atemixi meeskonnaliikmena oled oluline osa täiesti uute tootmistehnoloogiate loomisel ning saad jätta oma jälje tööstusvaldkonna tulevikku.

Meie tehtud tööd

Tartu Mill – automatiseeritud pakkeliin koos robotjaamaga

RTLS (real-time locating system) positsioneerimisvõrgu arendus

Tere AS – Külmajaama automaatika uuendamine ja SCADA süsteem

Suured tulemused sünnivad meeskonnatööna

Atemixi edu taga on motiveeritud ja ühtehoidev meeskond. Tunne, et Sul on alati kellelegi toetuda võimaldab kõigil meeskonna liikmetel näidata end parimast küljest. Et meeskonnavaimu tugevdada, korraldame regulaarselt tiimiüritusi. Ka vabal ajal on meil ühiseid tegemisi, olgu see siis mõni sportlik ettevõtmine või pidulikum koosviibimine.

Me oleme oma ala professionaalid ja samal ajal oleme sõbralikud ja heatahtlikud. Meil on lihtne omavahel suhelda ning just seetõttu on ka meie klientidel ja koostööpartneritel meiega hea asju ajada.

Lisaks sellele kasutame VITS ehk virtuaalse töökeskkonnaspetsialisti teenust, mis aitab meil hoida ülevaadet ja tagada töötajatele parem töötervishoid ja -ohutus ning tööks vajalikud vahendid.

VABAD TÖÖKOHAD

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

KLIENDID

Valik kliente, kes on otsustanud oma tehaste efektiivsust Atemixi lahenduste abil tõsta

Soovid olla neljanda tööstusrevolutsiooni võtmeisik uute tootmistehnoloogiate loomisel?

Atemix annab võimaluse luua innovaatilisi tarkvara-, robootika- ja automaatikalahendusi tööstuse tipptegijatele.


   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes