KARJÄÄR

Atemix – kes me oleme?

Soovid olla neljanda tööstusrevolutsiooni võtmeisik, kes jätab jälje tööstuse tulevikku? Atemix pakub tööstusettevõtetele terviklahendust strateegiast teostuseni. Oleme tootmis- ja tööstusettevõtete one-stop-shop aidates tootmist efektiivsemaks muuta. Viime äristrateegiaid ellu läbi tööstustarkvara, robootika ja tööstusautomaatika süsteemide integreerimise tootmis- ja juhtimisprotsessidesse. 

Me ei loo väärtust ainult oma klientidele vaid soovime, et koos meiega kasvaks ja tugevneks ka meeskond ja ühised kompetentsid. Pakume karjääri- ja arenguvõimalusi nii noortele talentidele kui ka juba kogenud meistritele, kes soovivad karjääriredelil sammu edasi või hoopis “küljele” astuda ja oma kompetentsidega midagi uut proovida. Atemixi meeskonnaliikmena on Sul võimalik tarkvara abil füüsilises maailmas muutusi luua – meie tarkvaralahendustega tööstustehnika sõna otseses mõttes liigutab mägesid!

Tööstustarkvara

Tööstusettevõtete digitaliseerimine – liigume vihikute ja sadade exceli tabelite maailmast digilahendusteni, kus tootmisinfo on nähtav reaalajas, tulemused mõõdetavad, vead ja rikked on nähtavad ning ennetusmehhanismid töötavad.

Robootika

Integreerime tootmisprotsessidesse maailma juhtivate tootjate robotlahendused. Meie lahendustes on esikohal lihtsus, töökindlus ja vähene hooldusvajadus.

Automaatika

Loome tööstusautomaatika protsesse alates projekteerimisest kuni paigalduseni. Paneme iga süsteemi ühtse tervikuna tööle ja vaatame, et töökindlus püsiks.

Atemixi suurim tugevus on tarkvara ja riistvara maailma ühendamine

Enam kui 20-aasta pikkune kogemus tööstusmaailmas koos tugevate automaatika- ja robootika osakondadega võimaldavad meil oma klientide vajadusi ja võimalusi sügavuti mõista.

Tänu sellele suudame tootmisandmeid koguda ja visualiseerida sadadest erinevatest seadmetest ning ehitada keerukaid robotiseeritud tööjaamasid, kus erinevaid detaile ja materjale töödeldakse ülima täpsusega.

Mõned näited, kuidas me loome tööstustarkvara abil efektiivseid ja toimivaid tööstuslahendusi:

 • Analüüsime tööprotsesse, et tuvastada kõrvalekaldeid normist ning õpetame seadmetele, kuidas nende ilmnemisel toimida (näiteks jahukottide erinev mahukaal samal pakkeliinil ja kuidas sellega arvestada)
 • Standardiseerime seadmetest kogutavaid andmetüüpe, et visualiseerimissüsteemides nähtav info põhineks ühestele alustele ja tagaks süsteemide skaleeritavuse
 • Disainime ja ehitame intuitiivseid ning lihtsasti haaratavaid UI lahendusi arvestades klientide vajadust saada ärikriitiline info kätte kiiresti ja selgelt.
 • Õpime tundma ja kaardistame tööstusseadmete liikumismustreid, et näha, milliste liigutuste käigus toimuvad produktiivsed tegevused ning milliste käigus mitte, rakendades kogutud infot seadistuste optimeerimisel või toodete positsioneerimisel.
 • Õpetame seadmeid arvestama tööruumi eripäradega (näiteks madal lagi) et tagada efektiivne töö seadmeid ja töökeskkonda kahjustamata.
 • Otsime aktiivselt võimalusi, kuidas kasutada IIoT võimalusi tootmise võimendamiseks.

Tööstustarkvara võimaldab meil kogu tehase või mitmes erinevas linnas asuvad üksused visualiseerida ühte halduskeskkonda ja annab vajaliku sisendinfo kogu süsteemi juhtimiseks tervikuna. Seetõttu on just tööstustarkvara lahendused Tööstus 4.0 eduloo võtmekohaks.

Miks valida meid?

Oleme ambitsioonikad ja teotahtelised
Pühendumus. Efektiivsus. Tulemuslikkus. Suured teod sünnivad suure pingutuse tulemusel ja tööd me ei karda. Meid kannustavad eneseteostus, innovatsioon ja rahulolu sellest, et oleme teerajajad, mitte sabas sörkijad.

Vaatame tulevikku ja tahame luua uut
Võtame eeskuju hokilegendi Wayne Gretzky sõnadest “I skate to where the puck is going, not where it has been”. Me toome tööstusesse uued praktikad ja tehnoloogiad, et püüelda IIOT lahendustel tugineva tootmise poole. Loome innovatsiooni tulemuslikkuse, mitte lihtsalt uuendamise pärast.

Me loome väärtust – aitame oma klientidel areneda ja kasvada
Turul on piisavalt ettevõtteid, kes müüvad tarkvara või tööstusroboteid. Meie anname strateegilised võtmed, kuidas neid ärilise edu saavutamiseks efektiivselt kasutada ning suudame pakkuda terviklahendust strateegiast ja arhitektuurist teostuse ning hoolduseni. Atemixist ostetud lahendus ei jää nurka tolmu koguma või kõvakettale seisma vaid viib ettevõtted uuele tasemele. Sinul on selles protsessis võtmeroll!

Mida me peame oluliseks?

Oleme tööstusvaldkonna innovaatorid. See tähendab, et teised võtavad meist eeskuju. Meie klientideks on ettevõtted, aga teeme tööd inimeselt inimesele. Jätkusuutlikku ärilist edu ei saa saavuta oma inimeste eest hoolitsemata – meie kõige olulisem “põhivara” tuleb hommikuti tööle ja läheb õhtul koju tagasi. Seetõttu võtame Sind kui inimest ja indiviidi mitte kui ametinimetust. Meile on oluline, et Sinu töö ja tööväline elu oleksid kooskõlas. Nii saad ka oma töös endast iga päev parima anda.

Samamoodi on meile oluline, et saaksid töös areneda ja ennast teostada. Näiteks võimaldame põhjalikku väljaõpet nende tehnoloogiate kasutamiseks, mida töös igapäevaselt vajad; näiteks Ignition SCADA väljaõpe Core tasemest Gold tasemeni.

Meie valdkonnas üksinda edu ei saavuta. Atemix Grupis toimub koostöö nii erinevate suundadega osakondade siseselt kui ka ettevõtte üleselt, et saaksime pakkuda toimivaid terviklahendusi. Meile on oluline tiimi ühtsus – seepärast pingutame, et meil oleks koos hea olla ja meeskonnavaim oleks tugev. 

Tule ja saavuta rohkem – Atemixi meeskonnaliikmena oled oluline osa täiesti uute tootmistehnoloogiate loomisel ning saad jätta oma jälje tööstusvaldkonna tulevikku.

Meie tehtud tööd

RTLS (real-time locating system) positsioneerimisvõrgu arendus

Emajõe Veevärk – Veemajandusettevõtte uus tsentraalne SCADA süsteem

Tartu Mill – automatiseeritud pakkeliin koos robotjaamaga

Suured tulemused sünnivad meeskonnatööna

Atemixi edu taga on motiveeritud ja ühtehoidev meeskond. Tunne, et Sul on alati kellelegi toetuda võimaldab kõigil meeskonna liikmetel näidata end parimast küljest. Et meeskonnavaimu tugevdada, korraldame regulaarselt tiimiüritusi. Ka vabal ajal on meil ühiseid tegemisi, olgu see siis mõni sportlik ettevõtmine või pidulikum koosviibimine.

Me oleme oma ala professionaalid ja samal ajal oleme sõbralikud ja heatahtlikud. Meil on lihtne omavahel suhelda ning just seetõttu on ka meie klientidel ja koostööpartneritel meiega hea asju ajada.

Lisaks sellele kasutame VITS ehk virtuaalse töökeskkonnaspetsialisti teenust, mis aitab meil hoida ülevaadet ja tagada töötajatele parem töötervishoid ja -ohutus ning tööks vajalikud vahendid.

VABAD TÖÖKOHAD

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

pilt on backgroundi element [seda teksti ei kuvata]

KLIENDID

Valik kliente, kes on otsustanud oma tehaste efektiivsust Atemixi lahenduste abil tõsta

  Kontaktandmed
  Hinnapäringuga kiire
  Varuosa
  Tootja
  Tootekood
  Nimetus
  Kogus
  Sobib ka asendus
  jah


   Contact details
   Request is urgent
   Spare part
   Manufacturer
   Product code
   Name
   Quantity
   Substitute allowed
   yes