Tööstuse automatiseerimise toetused

Atemix Tööstusautomaatika OÜ aitab taotleda tööstuse automatiseerimise ja digitaliseerimise toetusi EAS-ist, SA Archimedesest ja mujalt.

Soovid toetuste abil oma tehase automatiseerimist ja digitaliseerimist alustada või jätkata? Valdkonna ekspertidena teame taotlusprotsesside üksikasju ja oleme usaldusväärne partner tehastele, kes soovivad jõuda kaasaegsete, tootlikkust tõstvate lahendusteni.

Tööstuse automatiseerimine, nagu iga samm parema tootlikkuse poole, nõuab investeeringuid.

Automaatika ja digitaliseerimisega seotud uuendused on tihtipeale kulukad, kuid õnneks pakuvad EAS, SA Archimedes ja kohalikud omavalitsused koostöös riigi struktuuridega toetusi, mille abil tööstussektori jaoks kaasaegsete lahenduste loomist soodustada.

Soovi korral aitame toetuste taotlemise protsessi algusest lõpuni:

 • Sobivate ja saadaval olevate toetuste leidmine
 • Toetuse taotlemisega seotud protsesside projektijuhtimine
 • Digitaliseerimise või automatiseerimise projekti ja vajaliku dokumentatsiooni koostamine
 • Aruandlus
 • Konsultatsioon

“Koostame tööstuse automatiseerimise ja digitaliseerimise projektid pidades silmas ettevõtte eesmärkidele ja vajadustele vastavat lõpptulemust.”

Erinevalt ainult projektide kirjutamise teenuseid pakkuvatest ettevõtetest on projektitaotlustes kirjeldatud lahenduste loomine meie igapäevatöö.

Tundes tööstusautomaatika köögipoolt oskame prognoosida kulusid soovitud lahenduste teostamiseks ning need vastavalt tähtaegadele ja eelarvele ka teostada.

MIKS USALDADA TÖÖSTUSAUTOMAATIKA JA DIGITALISEERIMISE TOETUSTE TAOTLEMINE ATEMIXILE?

Tunneme tööstusautomaatika valdkonda läbi ja lõhki, sest toimivate tööstusautomaatika lahenduste loomine on meie kirg. Oleme kogunud kogemusi ja oskusteavet alates 2002. aastast, mida rakendada nii toetuste asjatundlikuks taotlemiseks kui ka tööstuste tootlikkuse tõstmiseks.

Soovid oma tootmise viia uuele kvaliteeditasemele? Atemix Tööstusautomaatika aitab saada selleks vajalikud toetused ja lahendused vastavalt projektile ka teostada.

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes