Reoveekanalipumpla automaatika

IWS ehk Innovative Water Systems OÜ asutati 2007. aastal. Ettevõtte põhitegevus on plastist pumplate, septikute ja suuremõõtmeliste torude tootmine. IWS müüb pumplaid nii üksikult kui ka täislahendusena (kõik vajalik koos automaatikaga). Tegemist on ettevõttega, kes teostab tihti allhankijana töid Emajõe Veevärk AS keskkonnaprojektides.

Väljakutse:

Tänu EVV SCADA süsteemi edukale teostusele saame päringuid seoses erinevat tüüpi objektide liidestamisega EVV SCADA süsteemi.

Kuna IWS-i jaoks on oluline hangetel osaleda ja oma tooteid peatöövõtjatele pakkuda, siis sooviti meie käest kõike vajalikku, et reoveekanalipumpla probleemivabalt Emajõe Veevärgi süsteemi ühendada – kontroller, juhtprogramm, vajalikud seadmed ja liidestamine SCADA-sse.

Tulemus:

Töötasime välja juhtprogrammi, liidestamise ja muud vajalikud süsteemi osad. Seeläbi töötasime välja ka programmi koos kõige vajalikuga, et pakkuda reoveekanalipumplate tootjatele juhtprogrammi. Tänu pikaajalisele kogemusele saame vajadusel saame pakkuda ka kilpi koos ehitusega.

Klient: INNOVATIVE WATER SYSTEMS OÜ

Valdkond: VEEMAJANDUS

Projekti käigus teostatud tööd

 • Lähteülesande koostamine
 • Juhtprogrammi väljatöötamine
 • Juhtprogrammi liidestamine

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes