Uudised

IMG_0505

Juba traditsioonina võtsime oma meeskonnaga augusti esimesel nädalavahetusel aja maha ja suundusime seekord Otepääle ja Ööbikuorgu, et üheskoos mõnusalt aega veeta.

pilt

Juunis kogusime motivatsiooni ja nautisime traditsioonilist ning meeleolukat meeskonna Motivatsioonipäeva Illi metsas Elva külje all.

336644959_883344576274132_4687589643606849506_n

16. märtsil osales Atemixi tiim Äripäeva korraldatud iga-aastasel konverentsil “Tark Tööstus 2023”.

IMG_3041

Hurra! Hõissa vastlad! Palju õnne Atemixile ja Kenile! Atemix sai 18.02 juba 21. aastaseks

JAH02243.ARW.p

Atemix on sel aastal ületanud olulise künnise ja saanud 20 aastaseks. Sel puhul jagasime oma rõõmu ja tänu heade klientide ja koostööpartneritega. Kutsusime nad endale külla, et uus aastakümme väärikalt vastu võtta ja tuleviku ideid põrgatada.

IMG-2203 (2) (1)

Sel keerulisel aastal tundus eriti tähtis võtta hetkeks aeg ja tunnustada neid, kes meie ümber märkamist vajavad.

fanuc-koostöörobotiga-kaubaaluste-täitmise-jaampng

Meil on heameel teatada, et OnRoboti loodud palletiseerimisjaam on nüüd saadaval suuremat tõstevõimet pakkuvate FANUC koostöörobotitega! Universaalse OnRobot palletiseerimisjaama külge on võimalik paigaldada 20 kg tõstevõimega FANUC koostöörobot CRX-20iA/L.

20220805_171334

Juba traditsioonina võtsime oma meeskonnaga augusti esimesel nädalavahetusel aja maha ja suundusime seekord Kiviranna Puhkekompleksi, et üheskoos mõnusalt aega veeta.

IMG-0319

Juunis kogusime motivatsiooni ja nautisime traditsioonilist ning meeleolukat meeskonna Motivatsioonipäeva Illi metsas Elva külje all.

IMG-20220519-WA0000 (1)

5. mail osales Atemixi tiim Tartu Ülikooli poolt korraldatud sündmusel “Maarjavälja karjääripäev 2022”. Osalejate hulgas olid oodatud kõik loodus- ja täppisteaduste valdkonna õppekava tudengid. Seetõttuoli meil hea võimalus enda tutvustamiseks nii potentsiaalse praktika pakkujana ning tulevase tööandjana.

IMG-0091 (1) (3)

Hiljuti võtsime kontoritöölt ja objektidel tegutsemisest korraks aja maha ning pidasime maha sisuka ja kaasahaarava meeskonnakoolituse Aivar Sarapikuga Palu Puhkekeskuses.

20220505_124357

5. mail osales Atemixi tiim Tartu Ülikooli poolt korraldatud sündmusel “Maarjavälja karjääripäev 2022”. Osalejate hulgas olid oodatud kõik loodus- ja täppisteaduste valdkonna õppekava tudengid. Seetõttuoli meil hea võimalus enda tutvustamiseks nii potentsiaalse praktika pakkujana ning tulevase tööandjana.

tark-tööstus-2022-robotiseerimine

17. märtsil osales Atemixi tiim Äripäeva korraldatud iga-aastasel konverentsil “Tark Tööstus 2022”. Seekord presenteerisime täiesti uut OnRobot-i poolt välja töötatud kaubaaluste täitmise jaama, mida saab integreerida erinevate tootjate robotitega. Võimekas “töökäsi” paigutab alusele 5-9 pakendit minutis.

FB_cover_mess

17-18. märtsil tooimub taas Eesti suurim targale tööstusele pühendatud sündmus. Äripäev korraldab traditsioonilist “Tark Tööstus” konverentsi, kuhu tulevad kokku Eesti parimad tööstusjuhid ja eksperdid ning mitmed väliskülalised.

Digitaalne-kaksik-digital-twin

Digitaalne kaksik muutub tootmises järjest olulisemaks tehnoloogiaks. Ka Atemixi arendatavas RTLS süsteemis on toodete, pooltoodete ja toorainete asukohad ja asukohtade muutumised näha just “digital twin-is” ehk digitaalses kaksikus. Mis see on ja mida see täpsemalt endast kujutab?

RTLS positsioneerimine tõstukite abil

Atemix Grupp koostöös positsioneerimissüsteemide arendusele spetsialiseerunud ettevõtte Elikoga on välja töötamas RTLS (Real-time locating system) positsioneerimisvõrku, mis ühendades UWB (ultra wideband ehk ülilairiba andmeside), GNSS (GPS positsioneerimine) ja “digital twin” ehk lao digitaalse kaksiku tehnoloogiat võimaldab tooraine, pooltoodete ja valmistoodete positsioone reaalajas monitoorida.

mööblitööstus-robotiseeritud-tootmine

12. augustil osalesime VKHK kompententsikeskuse TSENTER ja Kagu-Eesti Puiduklastri korraldatud konverentsil “Mööblitööstuse väljakutsed 2021”, et näidata külastajatele, kuidas on võimalik rakendada tööstusroboteid mööblitööstuses.

Industry,And,Technology,Concept.,Industry,4.0

Tootmise digitaliseerimise puhul ei ole vaja enam mõelda kas alustada. Pigem on küsimus selles, kuidas tootmise digitaliseerimisega algust teha. Tootmise digitaliseerimise eesmärk on tootmistsüklit lühendada ja tootmist automatiseerida.

atemix_meeskond2

Atemix Tööstusautomaatika ja VITS koostööst – kuidas töötajatele paremate tingimuste loomisega Eesti tööstusmaastikku uuele tasemele viia

Heategu_2020_1

15. detsembril pani Atemix silmad särama ühel imelisel SA Elva Laste- ja Perekeskuse noorel ning kinkis talle 2020. aasta heateona kauaoodatud jalgratta!

kylmajaam-scada

Kõige kiiremini kasvavad ettevõtted toetuvad reaalajas tootmise jälgimisele, et leida uusi viise tootmise produktiivsuse tõstmiseks. Tootmise jälgimine on targa tootmise üks alustalasid. Miks see nii on?

Ken-Varik-Atemix-Hansavest-Koolituskeskus

Reedel, 4. septembril võttis Atemix Tööstusautomaatika asutaja ja finantsjuht Ken Varik ette teekonna Pärnusse, et rääkida värskelt avatud Hansavesti Koolituskeskuse robotite päevale kutsutud külalistele tööstusrobotitest ja automatiseerimisest.

tootmise-digitaliseerimine

Tootmise digitaliseerimise puhul ei ole vaja enam mõelda kas alustada. Pigem on küsimus selles, kuidas tootmise digitaliseerimisega algust teha. Tootmise digitaliseerimise eesmärk on tootmistsüklit lühendada ja tootmist automatiseerida.

Talgud

19.juunil toimus Elva Laste- ja Perekeskuses aiamaja püstitamise talgupäev, milles koos Lasita Maja kollektiiviga rõõmsalt abikäsi pakkusime. Lisaks kinkisime lastele ka Ahhaa Teaduskeskuse kinkekaardi.

FB_cover_combo

Atemix Tööstusautomaatika värbab taas! Soovime veelgi tõsta oma klientidele pakutavate SCADA tarkvarateenuste mahtu ja võimekust. Selleks otsime oma meeskonda lisaks tarkvaraarendajat ja taas ka tarkvaralaarenduste junior programmeerijat.

sct-blog

Meil on hea meel teatada koostööst Rootsi tööstusautomaatika tarvete tootjaga Swedish Cable Trolleys AB, kelle tooteid kasutame oma tööstusautomaatika lahenduste loomisel

Tuleviku Töökäed 2020

Tehaste robotiseerimine on täna aktuaalsem kui kunagi varem, sest me ei konkureeri enam oma valdkonna ettevõtetega Eestis. Globaalses toodete ja oskusteabe liikumises konkureerime kogu maailmaga.

Tuleviku Töökäed 2020

Milline on tootmise tulevik ja kuidas tõsta Eesti tootmisettevõtete ülemaailmset konkurentsivõimet? Nende ja mitmete teiste teemade üle arutlemiseks korraldasime 6. ja 7. veebruaril 2020 tööstusrobotite tutvustuspäev “Tuleviku töökäed 2020”

ken-meetup-2019

Kõik tootmisettevõtete juhid teavad, kui suured on nende tootmismahud, igakuine käive ja kasum ning palgafond. Hoopis keerulisem küsimus on aga see, kui palju maksavad tegelikult ettevõtte jaoks planeerimata tootmisseisakud?

heategu_fb

19. detsembril pani Atemixi meeskonna esindus silmad särama SA Elva Laste- ja Perekeskuse lastel ning kinkis neile 2019. aasta heateo raames pealambid, kelgud ja kasti mandariine.

cloud-based-mqtt-taustaga

Atemix Tööstusautomaatika soovib tõsta oma klientidele pakutavate SCADA tarkvarateenuste mahtu ja võimekust. Selleks otsime oma meeskonda uutele ametipositsioonidele tarkvarainseneri ja tarkvaralahenduste junior programmeerijat.

Screenshot (33)

31.oktoobril tervitasime oma kontoris juba kolmandat korda Eesti tööstusvaldkonna tipptegijaid, et rääkida efektiivsemast tootmisest ja sellest, mida saab juba täna teha, et olla valmis tööstuse tulevikuks.

Külmajaam

Toiduainetööstuses on külmaenergia kriitiline ressurss. Ilma selleta ei saa toimuda tootmine, mis tähendab, et külmajaam on kriitilise tähtsusega ja see ei tohiks kunagi seiskuda.

digidiagnostika-atemix

EAS-i toetuse eesmärk on julgustada tööstusautomaatika, tööstustarkvara ja robotite kasutuselevõttu, et tõsta 2 aasta jooksul tootmisettevõtete loodavat lisandväärtust vähemalt 10%.

müügiinsener-karjäär

Tunned huvi tehnoloogiavaldkonna vastu ja armastad müügitööd? Siis võib see tööpakkumine olla just Sinu jaoks!

müügiassistent-karjäär

Soovime leida müügiassistendi, kes on kohusetundlik ja detailitäpne müügitiimi assisteerimises – saades muretult hakkama müügiga seotud asjaajamisega.

Sequence 04.00_00_28_10.Still011

Atemix jõudis koostöös veelauasüsteemide lahendusi valmistava Snow & Wakeboard Solutions OÜ-ga olulise tähiseni – tänaseks on valminud sada automaatikakilpi WakeStation kaablisüsteemide jaoks.

atemix-auto

Et Atemix Tööstusautomaatika uue ja pilkupüüdva disainiga autosid oma toetajatele, sõpradele ja sõprade sõpradele tutvustada, otsustasime kutsuda inimesi üles Atemixi autosid märkama, pildistama ja tehtud pilte jagama Automängus

IMG_20190404_084907_block

Hea koostöö on aluseks kõigile suurtele saavutustele ja arengutele. Eelmisel aastal alustasime koostööd ettevõttega Weidmüller, millel on pikk ajalugu ning tänaseks päevaks liidri positsioon omas valdkonnas.

IMG_4326_block

Märtsis tähistasime Atemix Tööstusautomaatika 17. sünnipäeva. Sündmuse raames korraldasime MeetUp`i, kus Janar Eit, Promens AS arendusjuht tegi ettekande teemal “Teekond toimiva hoolduste süsteemini”.

heategu (1)_block

18. detsembril külastas Atemixi meeskonna esindus SA Elva Laste- ja Perekeskust, et panna 2018. aastale punkt heateoga, mis rõõmustaks sealseid lapsi. Andsime Atemix Tööstusautomaatika poolt üle aiamaja.

3_block

19. septembril 2018 oli Atemixi kontor ja hoov inimesi pungil. Toimus ajaloo esimene ATW ehk Atemix Tööstusautomaatika Workshop pealkirjaga “Tööstusturvalisus”.

IMG_20180919_114943

19. septembril oli Atemix Tööstusautomaatikal külas Siemensi demobuss sisuga “Profinet”. PROFINET (Process Field Net) on tööstusliku andmeside tehniline standard üle tööstusliku Ethernet-i (IE).

20180906_093443

6. septembril käis Atemixil külas Siemensi demobuss “Safety”, kus oli hulgaliselt tööstusturvalisuse seadmeid – alustades tavalistest turvareleedest lõpetades Failsafe kontrolleritega.

atemix-16-uus-kontor

27. aprillil 2018 aastal tähistas Atemix Tööstusautomaatika meeskond koos oma sõprade ja koostööpartneritega 16. sünnipäeva. Ühtlasi avasime uue värskelt sisustatud kontori uksed.

atemix-automaatiku-tööpäev

Atemixi 16. sünnipäevaks valmis meeleolukas video meie automaatikute tööpäevast. Tutvustame, missugune on üks tööpäev, töövaldkonnad, kliendid ja seadmed, millega me töötame.

Atemix-15-aastane-teekond

2017. aasta veebruaris täitus Atemix OÜ’l 15. tegevusaasta. Sellega seoses otsustasime üles filmida killukese oma igapäevaelust ja jagada eduelamusi läbi oma klientide pilgu. 

atemix äripäevas

Tänavu täitus Atemixil 15. tegevusaasta. Selle puhul ilmus Äripäevas artikkel, mis võtab kokku Atemixi senise saamisloo: kuidas elektritöid teostavast ettevõttest sai tööstusautomaatika terviklahendusi loov tehaste doktor

PEAMISED VALDKONNAD

Toiduainetööstus

Puidu- ja paberitööstus

Klaasitööstus

Põllumajandus

Energiatööstus

Keemiatööstus

TEIE IDEID AITAB TEOSTADA

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

   Kontaktandmed
   Hinnapäringuga kiire
   Varuosa
   Tootja
   Tootekood
   Nimetus
   Kogus
   Sobib ka asendus
   jah


    Contact details
    Request is urgent
    Spare part
    Manufacturer
    Product code
    Name
    Quantity
    Substitute allowed
    yes